ru ua

Без видалень: нутриціолог розповіла, як позбутися від аденоїдів натуральним способом

Без видалень: нутриціолог розповіла, як позбутися від аденоїдів натуральним способом Вероніка Хуснутдінова (фото: instagram.com/veronika_naturomama)

Аденоїди - це скупчення лімфоїдної тканини. Поява аденоїдів пов'язана з перенесеною інфекцією, неправильною роботою шлунково-кишкового тракту і харчовими непереносимостями.

Організм до кінця не відновився після перенесеного захворювання, а його продовжують навантажувати складними продуктами.

Нутриціолон Вероніка Хуснутдінова в своєму Instagram дала рецепт простого чаю, який допоможе позбутися від них натуральним способом.

Через аденоїди може виникнути денна сонливість, підвищена стомлюваність, порушення росту, розвитку, проблеми з навчанням і поведінкою, апное, отит, кашель, болі в горлі, порушення роботи слухової трубки, неправильний прикус і ін.

Аденоїди виконують важливу захисну роль в організмі дитини, тому їх видалення може негативно позначитися на імунітеті. Більш того, бувають випадки, коли після видалення аденоїдів, вони виростають знову, тому що причина залишилася в організмі.

Без видалень: нутриціолог розповіла, як позбутися від аденоїдів натуральним способомЦей чай допоможе позбутися від аденоїдів натуральним способом (фото: pexels.com)

Аденоїди - це захист організму, видаляючи їх, ви ламаєте систему, яка допомагає не поширюватися інфекції далі.

Зосередимося на позитивному: як від них позбутися натуральним чином.

Без добавок і консервантів: нутриціолог дала простий рецепт домашнього морозива

Трав'яний чай від аденоїдів

Склад:

  • репешок - регулює функції печінки, жовчного міхура; стимулює секреторну і моторну функції печінки і жовчного міхура,

  • лист берези, щоб підтримати роботу нирок. Якщо є алергія на цвітіння берези, то на чай з листя берези алергії не буде,
  • коріння солодки для розгону і чищення лімфи,
  • ягоди чорної бузини для вітаміну С і підвищення імунітету,
  • ехінацея для боротьби з вірусами і підвищення імунітету.

Пряма загроза здоров'ю: нутриціолог назвала топ продуктів, які сильно дратують слизову

Без видалень: нутриціолог розповіла, як позбутися від аденоїдів натуральним способомАлергія на трави зустрічається рідко (фото: pexels.com)

Як готувати

Такий чай слід заварювати наступним чином: 1 ст. л. на склянку води, настояти чай в термосі, приймати по 1 / 3 ст. перед їжею.

Важливо: чай повинен бути гірким для того, щоб відновити роботу жовчовидільної системи. У гіркоти і проявляються його лікувальні властивості.⠀

Увага: алергія на трави зустрічається вкрай рідко, але якщо є така схильність, замовте трави окремо і вводьте по 1 раз в 3 дні, відстежуючи реакцію.

Чай є лікувальним, тому його не варто приймати постійно. Курс розрахований на 2-2, 5 тижні прийому. Проконсультуйтеся зі своїм лікарем.